Choď na obsah Choď na menu
 


AAko ich liečiť virážky ??

    Ako ich liečiť vyrážky ???

 

  p20257eed_vyrazky.jpg1) zoberte si ubyčajné mydlo a naneste na tvár ak je pleť mastna použite aj 2x denne. potom opláchnite vodou . Táto liečba trvá aj tyždeň.

 


2) Jeden - dva babské recepty/rady. /nemám ich vyskúšané/
Vyhýbať sa koreneným a slaným jedlám,ako aj kyslým nápojom .
Na vyliečenie treba piť čaj na čistenie krvi. Je ich strašne veľa,
ale jeden prikladám:
Denne vypiť počas celého dňa po dúškoch 1 liter žihľavového
čaju.


a ešte niečo: Čerstvý dobre umytý chren sa rozotrie na jemno
a dá sa do fľaše do 3/4. Fľaša sa potom doplní pravým ovocným
vínom,alebo ovocným octom. Nechá sa 10 dní stáť. Miesto na tele
sa navlčí vodou a chrenovým octom sa natrie koža.
Nechá sa pôsobiť 10 min.,potom sa umyje najprv teplou a potom
studenou vodou .
Skús najprv mimo tváre - či nemá precitl. pokožku.


Dobré je údajne na prečistenie krvi jesť pekárske droždie.

 


3) Mne sa tvar vyhodi vzdy po chipsoch, arasidoch, alebo po comkolvek slanom.
Taktiez mi kozna lekarka moc nepomohla, tak som chodievala pravidelne kozmeticke na cistenie tvare. Pravidelne bolo raz za dva tyzdne, ak bola tvar velmi vyhadzana. Kozmeticka vsetko vycisti a "povytlaca" aj to, co by sa mne doma nepodarilo :), niekedy to byva aj bolestive, ale zas nie na tolko aby sa to nedalo vydrzat :). Tvar mam potom asi 4-5 dni ako po bombardovani, na to si davam acnecolor a po tyzdni je vidiet, ze je to lepsie. Jedno cistenie ma stoji 300-350 Sk.
Medzitym som taktiez brala Vitamin A a Viaderm od Walmarku, ktore su dobre na plet a posobia zvnutra. No a samozrejme dolezita je dobra kozmetika, takze si davam masky, peeling apod.


4) Moja rada je na tento problém nasledovná: vylúčiť zo stravy dráždivé jedlá-
ostré, kyslé, dodržiavať pitný režim a hlavne vitamíny radu B najlepšie komplex
vitamínov prírodný / B-komplex od NUTRILITE/. Pangamin je len jedna časť ktorú tento produkt obsahuje.
S kožnými problémami mám aj ja skúsenosti také, že na alergické prejavy okolo očí mi jedna očná lekárka dala mastičku ktorá mi pomáhala a druhá mi po roku používania povedala že obsahuje kortikoidy a po dlhšom užívaní môže spôsobiť
zákal už neviem ani akej farby od zlosti a zvýšený očný tlak. Ten mi zistili.
Teraz používam kvapky a možno mi po roku povedia že aj tie niečo robia navyše čo by nemali. Najlepšie je spoliehať sa na prírodu o vlastný rozum, lebo aj tí učení sa môžu mýliť. Nemusia testovať na zvieratách majú nás.

 

5)M yslím, že základom všetkých kožných ochorení a ekzémov je toxikovaná krv, pečeň a obličky. Keď sa tie vyčistia, tak aj pokožka sa upraví. Mám s tým osobné skúsenosti. Jednak som si dala vyčistiť krv, užívala prírodné prípravky na čistenie pečenie a obličiek a jeden babský recept: 250 g tvaroch, 20g cibule, 2 lyžice nastrúhaný chren zmiešať,dať do plienky alebo nejakej čistej látky a priložiť pod pravý rebrový oblúk okolo pása dozadu na chrbát a previazať potravinovou fóliou. Nechať pôsobiť 3 hodiny a opakovať každé dva dni 4 -krát. Najlepšie začať na jar, neaplikovať od neovembra do februára a najlepšie začať keď je spln. Funjguje to, tvaroch všeobecne vešmi dobre čistí aj štítnu žľazu aj bolestivé kĺby. Veľa šťastia a trpezlivosti.

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.