Choď na obsah Choď na menu
 


Náš tip: Aby očné tiene držali dlhšie

Náš tip: Aby očné tiene držali dlhšie

877695.jpg

Váš problém môže byť spôsobený očnými tieňmi, ale zároveň aj mastnejšou pokožkou v oblasti očí, ktorá po určitom čase „zleje" tiene do jedného. Ak používate očný krém, určite sa ho nevzdávajte. Postup, ktorý ste zvolili, teda make-up a prepudrovať je jednou z možností, vo Vašom prípade sa to však neosvedčilo. Skúste sa preto v obchode poobzerať po očnej báze (tzv. primer), ktorý Vaše viečka pripraví na očný make-up. Zaručí, že tiene vydržia dlhšie. Primer môžete kúpiť v špecializovaných obchodoch na make-up, alebo v niektorých parfumériách. Počítajte však s tým, že ako použijete takúto fixačnú podkladovú bázu a nanesiete na ňu tiene, tak tie budú intenzívnejšie a sýtejšie.

Čo sa týka očných tieňov, odporúčal by som vyskúšať viacero značiek, aby ste vedeli, ktorá Vám sedí najviac. Vyhýbajte sa mastným očným tieňom. Určite sa neoplatí šetriť, myslite na to, že túto kozmetiku nanášate na oči, ktoré sú citlivé.

Pokiaľ nechcete triafať naslepo využite možnosť testerov, aby ste videli, ako tiene vyzerajú na očiach. Prípadne sa nechajte nalíčiť vizážistkou alebo kozmetičkou. Pokiaľ aj naďalej budete mať problém s usádzaním očných tieňov v ryhách, pravdepodobne sa to deje kvôli tvaru oka. Nebudete tak vedieť úplne eliminovať tento efekt. Ak sa však budete držať mojich rád, mali by Vám očné tiene vydržať na viečkach dlhšie.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.