Choď na obsah Choď na menu
 


Ličenie

                  Ličenie

 

    

5 kozmetických trikov z predváimages.jpegdzacích mól

Páčia sa vám modelky, ktoré sú na móle takmer vždy dokonalo upravené a nalíčené? Netreba k tomu až tak veľa. Aj s vašou kozmetikou zvládnete úpravu, ktorou sa pýšia najkrajšie ženy predvádzacích mól, stačí len poznať ich triky. Tu sú tie, ktoré nás na mólach najviac zaujali a ktoré si môžete pokojne zaradiť aj do svojho kozmetického zoznamu.

Farebné je zvodné
Ak chcete vyzerať trendy ako modelky na mólach, namixujte si na viečka veselý remix dymového líčenia. Klasické čierne dymové líčenie je vždy dobrá voľba, ale do tohto šedého počasia si môžete pokojne vniesť aj trochu dúhy. Vizážisti hviezd to robia po svojom - najprv orámujú oči čiernou ceruzkou, aplikujú trochu zlatého lesku do vnútorných kútikov očí a na záver nanesú na viečka modrú alebo fialovú farbu. Na úplnom konci stačí, ak tiene rozmažete a nanesiete maskaru.

964389.jpgS oranžovou vám to pristane
Už to bolo mnohokrát spomínané. Červená je tu stále, no nové trendy kážu jej svetlejší odtieň - oranžovú. Tá dostala v posledných mesiacoch zelenú a bude to tak aj na budúci rok. Módne móla sú ňou preplnené, vizážisti a modelky ju milujú. Tak matnú, ako aj vo forme lesku. Veľmi jej to svedčí aj na líčkach.

Komplexné utíšenie pleti
Preskakovanie z predvádzacieho móla na ďalšie, kolotoče prehliadok a jedna vrstva mejkapu za druhou. Modelky si nemôžu dovoliť ani po takomto kozmetickom nápore, aby ich pleť vyzerala nezdravo a unavene. Občas sa to však stane. No riešenie je nablízku a nie je zložité. V takejto situácii prichádza na pomoc extrahydratačný krém. Naneste si na tvár bohatú vrstvu a nechajte ho vsiaknuť. Pleť sa upokojí a zvlhčí. Môžete ho použiť aj na pery.

Nechty ako šperky
O svojich nechtoch musíte rozmýšľať ako o výstavnom kúsku. Môžete ich používať namiesto šperkov. Ich výhodou je, že ich nestratíte a ako doplnok sú určite oveľa lacnejšie. Najlepšou voľbou je jedna výrazná farba. Môže byť aj tmavá - čierna, tmavomodrá alebo tmavá fialová. Potrebný vzhľad nechtov dosiahnete, ak ich nakoniec pretriete lesklým priehľadným lakom alebo lakom s flitrami.

Pery v tmavej verzii
Na mólach fičí ďalší trend - modelky sa stávajú upírkami. Všade okolo síce nestrieka krv, no pri pohľade na ich tmavé pery by pod nimi človek čakal dva veľké tesáky. Ostávame však v realite, veľmi sexi realite. Bledá tvár je schopná prijať aj takýto kontrast, no nemyslite si, že treba hneď čierny rúž. Vyskúšajte fialový, hnedastý alebo sýtočervený až bordový rúž, dôležité je, aby ste sa v ňom cítili dobre. Najskôr na pery naneste podklad, rúž aplikujte prstami alebo štetcom a zafixujte. Oči a líca potom viac prílišnému množstvu kozmetiky nepodrobujte. Možno si tento vzhľad zamilujete.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.