Choď na obsah Choď na menu
 


Starostlivosť o clip-in vlasy

Starostlivosť o clip-in vlasy

 

clip_in_vlasy.jpg

Clip-in vlasy sú vyrobené z ľudských vlasov, preto ich môžete strihať, žehliť, natáčať alebo kulmovať, prípadne i zafarbiť. Na vlasy môžete používať svoje obľúbené stylingové prípravky (laky, gély, tužidlá na vlasy,...). S clip-in vlasmi môžete vytvárať rôzne účesy podľa možností a Vašej fantázie.

Clip-in vlasy sú vyrobené z ľudských vlasov, ale sú to odstrihnuté vlasy (teda mŕtve), preto nedostávajú prirodzenú výživu od korienkov. Všetka starostlivosť, ktorú im venujete sa odrazí na ich kvalite a životnosti.

Ako sme už spomínali, clip-in vlasy môžete žehliť, kulmovať, ... teda môžete ich tepelne upravovať. Pred akoukoľvek tepelnou úpravou používajte oleje a termo mlieka.

Pri farbení odporúčame používať kvalitné a šetrné farby na vlasy. Vyhýbajte sa agresívnym farbám. Odporúčame používať šetrné farby na vlasy alebo tónovacie šampóny. Pred farbením odskúšajte účinok farby na malej vzorke. Majte na pamäti, že je jednoduchšie zafarbiť svetlejší odtieň na tmavší ako naopak.

Neaplikujte na vlasy trvalú onduláciu, pretože výrazne znižuje kvalitu vlasov!

Aby ste predišli zbytočnému zamotávaniu vlasov, clip-in vlasy je potrebné pred spaním odopnúť. Takže pred spaním clip in vlasy vždy odopnite.

S clip-in vlasmi zaobchádzajte šetrne.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

aaa

(aaaa, 1. 2. 2014 21:12)

<a href="http://clipin.sk/clip-in-vlasy/">clip in vlasy</a>

Re: aaa

(ferok, 10. 11. 2015 17:03)

clipin.sk

diki

(nikuška, 9. 1. 2013 18:17)

velmi mi to pomohlo nevedela som či sa daju žehliť ale teraz už viem inač dziva stranka :D