Choď na obsah Choď na menu
 


Aké čižmy vládnu tohtoročnej zime?

Aké čižmy vládnu tohtoročnej zime?

1250849.jpg Stačí sa pozrieť na teplomer a všetko je jasné - zima sa naplno rozbehla. Topánky po členky teda nadobro odložte a zaraďte sa do davu, ktorý miluje čižmy. V aktuálnom období sú tou najlepšou obuvou na ženské nôžky, pretože sú teplé a navyše trendy. Čo viac by ste ešte v zime chceli?

Vysoké a ešte vyššie
Je to tak, aj túto zimu sa nosia čižmy, ktoré poriadne skryjú nohu. Vysoké tesne pod kolená alebo ešte vyššie, to je trend, ktorý sa drží viaceré zimy a po sebe a držať sa aj bude. Skĺbi v sebe totiž praktickosť i trendovosť obutia.

S kožušinkou sú IN
Nič nové na svete ani pri kožušine, ktorá sa húfne tlačí do čižiem. Jej tohtoročnou výsadou je to, že dá efektne ovinúť a ak na vás neútočia záveje snehu, pokojne si vykročíte v nižšej, no ešte efektnejšej topánke. Na tmavom materiáli krásne vynikne biela či smotanová kožušina a so skinny džínsami ide o tú najtrendovejšiu zimnú kombináciu.

Letí aj platforma
Čo ešte nemôžete pri zimných čižmách obísť? Sú to platformy, ktoré boli hitom na jarných sandáloch a presadili sa aj teraz. Na vysokom obutí síce objavíte dostatok opätkových možností, no plná podrážka nezaostáva. Je oveľa pohodlnejšia a praktickejšia pri chodení po namrznutých chodníkoch, takže a možno aj to zavážilo, pri udávaní tohtoročných čižmových trendoch.

 
Pohodlne a ležérne

Pre tie, ktoré si na eleganciu nepotrpia, ani ju nemajú v pracovných zásadách, sa ponúka ležérny štýl v podobe nízkych čižiem. Drážkované podrážky skvelo sadnú aj na zasneženú zem, čo je ich výhodou a bez problému k nim skombinujete bundu, čiapku i rukavice.

Nakuknite do našej galérie a môžete si všimnúť aj to, že i keď vládne módy trend farieb, čižmy zostávajú v neutrálnej zóne a vyhrávajú čierne a hnedé odtiene.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.