Choď na obsah Choď na menu
 


Buďte výnimka a spravte si z kučeravých vlasov prednosť

Buďte výnimka a spravte si z kučeravých vlasov prednosť

 

45.jpg

Toto je klasický prípad, keď niečo nejde veľmi dokopy - oválna tvár a kučeravé vlasy. Ako ste si to vyskúšali, ide to žehlením vlasov, pretože na kučeravé vlasy spraviť ofinu je náročné. Chce to naozaj dobrý strih.

So svojimi vlasmi máte viacero možností. Môžete si dať spraviť tzv. „otočenú trvalú" - mechanicky si necháte v kaderníctve jemne vyrovnať vlasy. Vlasy nikdy nebudú úplne rovné, ale budú menej kučeravé. Treba na ne spraviť dobrý strih aj s ofinou.

Druhá možnosť je pre vás, podľa toho čo píšete, asi prijateľnejšia. Nechajte si kučeravé vlasy a poraďte sa s dobrým kaderníkom o strihu, ktorý by bol adekvátny. Vyberte si odborníka, ktorý má skúsenosti so strihaním kučeravých vlasov. Pretože mokrý kučeravý vlas sa dobre strihá, ale keď vyschne, tak môže skočiť aj o dva centimetre.

Mám pocit, že dnes má veľa žien rovné vlasy, byť výnimka a spraviť si z kučeravých vlasov prednosť je veľmi pekné. Párkrát do roka, pri nejakej príležitosti, si ich potom môžete nechať vyžehliť a budete stredobodom pozornosti.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

neznasam kucerave vlasy

(kika , 5. 11. 2012 3:08)

neznasam kucerave vlasy ja chcem mat rovne dlhe vlasy a nie kucerave vlasy to sa mi nehody

Re: neznasam kucerave vlasy

(ivka, 24. 4. 2013 17:41)

taktiez neznasam svoju hrivu :(( neviem sa ani ucesat :(ä